امروز امتحان فارسیمو خراب کردمدوشنبه امتحان معنی متن داشتیم:/ که تعطیل شد! بعد سه شنبه امتحان از یه قسمت دیگه ی کتاب بود:| منم اصلا دگه نرفتم سراغ مرور امتحان دوشنبه.نشستم امتحان سه شنبه رو خوندمD: حالا اومده امتحان معنی متن رو گرفته:( ینی هیچی یادم نبود:/ تر زدم.به معنای واقعی کلمه=| هیییی یییی یییحداقل یکی دو نمره کم میشم امتحان ترم هم بود.

یه معلم علوم داریمD: اصلا عــشــق از اونایی که آدم اصلا نمیتونه دوستشون نداشته باشه:) خیلی گوگول مگولِ:) وقتی حرف میزنه فقط لذت می برمD: لامصب خیلی خوبم درس میده:) درسی که امروز داده رو ازم بپرسه بلدم آره خلاصه:) نمردیم و بلاخره یه معلم درست درمون دیدیمD:

خیلی کار دارم=| نمیدونم امروز عربی بخونم یا دینی حوصله ی عربی ندارممسخره بازیه البته ریاضی در اولویتِ=| چه گیری افتادم از دست این ریاضیِ ملعون=|

از الان بی صبرانه منتظر ال کلاسیکو امD: چهارشنبه شب باشه.پاپ کرن هم موجود باشهD: ال کلاسیکو هم باشهچه شود=| فقط امیدوارم خوابم نبره:))) من عاشق دیدن اون فوتبالایی ام که توشون طرفدار هیچکدوم از تیما نیستم نمیدونین چه کیفی میده ایشالا که دوتاشون بزنن تور دروازه ی همو سولاخ کنن کیف کنیم دوروزه میخوام این برنامه ی فردوسی پور برای همین ال کلاسیکو رو ببینم وقت نمیکنم=| دانلودش کردما لامصب=|

آلبوم چاوشی با اینکه خیلی در برابر ننش مقاومت کردم ولی من انسان سست عنصری هستم=| هنوز نم ولی مطمئنم دگه نهایتا بتونم تا امشب مقاومت کنم لامصب چاوشی شعرای مولانا رو بخونه.اون وقت من گوش ندم؟؟فحش میدین؟=|

پ.ن: آزمون رغبت و توانایی مسخره اس.مسخره اس.مسخره اس

امتحان ,خیلی ,مسخره ,کلاسیکو ,لامصب ,اصلا ,امتحان معنی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت بازار تبلیغات هوشمند ایران دفتر نقشه برداری دانلود رایگان سفارش ساخت تابلو بالابری فروشگاه فاوز ۳+۱ روش مطمئن برای تست خرابی باتری ماشین